اخبار

شرکت Sibur شش گونه PE جدید را روانه بازار کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت روسیه‌ای Sibur شش گونه فیلم LDPE را روانه بازار کرد. گونه‌های جدید برای ساخت محصولات متنوع فیلم، از فیلم‌های مصارف عام تا فیلم‌های خاص چندلایه مانند فیلم‌های گلخانه‌ای، محافظ، جمع‌شونده و بسته‌بندی طراحی شده است.
بر اساس ادعای این شرکت گونه‌های B153 و B158 مقاومت بالاتری در برابر پیرشدگی ناشی از اکسایش حرارتی از خود نشان می‌دهند و در کاربردهایی نظیر فیلم‌های مخصوص گلخانه و سایر فیلم‌های چندلایه قابل استفاده می‌باشند.
گونه‌های BZ153 و BZ158 حاوی افزودنی خاصی هستند که امکان فرایندپذیری با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته را فراهم می‌آورد. این گونه از پلی‌اتیلن قابلیت استفاده در تولید همه نوع فیلم با سرعت بالا بدون استفاده از افزودنی اضافی را دارا است.
در نهایت گونه‌های BEF153 و BEF158 نیز مقاوم در برابر پیرشدگی ناشی از اکسایش حرارتی بوده و حاوی افزودنی خاصی هستند که لغزش را بهبود داده و از چسبیدن لایه‌های فیلم بهم جلوگیری به عمل می‌آورد. این فیلم‌ها در تهیه کیسه‌های خانگی و سایر کاربردهایی که نیازمند به جداسازی آسان لایه‌های فیلم هستند مناسب است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا