اخبار

شرکت دانش بنیان ساروج پلیمر ایرانیان تولید کرد: جداول پلیمری خودتمیز شونده

بسپار/ ایران پلیمر  شرکت دانش بنیان ساروج پلیمر ایرانیان موفق به طراحی و ساخت جداول پلیمری توپر شده است که خودشان تمیز می شوند.

یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید جداول پلیمری توپر شده خودتمیز شونده شده که اکنون به تولید رسیده است. این محصول دارای دو لایه پلیمری توپر با قابلیت های خودتمیز شوندگی و نورتابی است که بنا به درخواست مصرف کننده قابل تغییرات ظاهری است.

از ویژگی های مهم جداول پلیمری خودتمیز شونده، استحکام کششی بالا، جلوگیری از نفوذ آب و سهولت شست و شو است. همچنین قابلیت بازیافت و امکان نصب آسان و همچنین قابلیت نورتابی در شب است.

اکنون این شرکت موفق به انجام طراحی مدل سه بعدی قالب ها، تهیه نقشه قالب، فروش به یکی از مناطق شهرداری و دانشگاه رازی کرمانشاه شده است.

این طرح توسط صندوق نوآوری و شکوفایی مورد حمایت قرار گرفته است.  

شرکت ساروج پلیمر ایرانیان (با مسئولیت محدود) مجموعه ای تحقیقاتی و خصوصی است که در سال ۱۳۹۰ در استان کرمانشاه به ثبت رسیده است. این شرکت توانسته است از سازمان محیط زیست استان کرمانشاه، موافقت نامه استقرار و تولید واحد صنعتی جداول پلیمری دریافت کند. این شرکت از شرکت های دانش بنیان مستقر در محل پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می باشد.

منبع: مهر 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا