اخبار

شرکت ممتاز سهند منتخب واحد نمونه صنعتی در روز صنعت و معدن شد

بسپار می نویسد، مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت و جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی سه شنبه نهم تیرماه در سالن اجلاس سران برگزار شد و از میان واحدهای فعال در صنعت پلیمر، شرکت ممتاز سهند تولیدکننده قطعات پلاستیکی در میان واحدهای نمونه جای گرفت و از این شرکت تقدیر به عمل آمد.
اسامی واحدهای نمونه در تمامی صنایع به این شرح است:
واحد بزرگ صنعتی و معدنی منتخب در سال 1394: شرکت ملی صنایع مس ایران (مس سرچشمه) از استان کرمان، پیشکسوتان صنعتی و معدنی منتخب در سال 1394: گروه مصنوعات فلزی و لوازم خانوادگی بوتان از استان تهران، گروه معدن از استان تهران و گروه نساجی پوشاک هاکوپیان از استان تهران.

طرح‌های صنعتی و معدنی منتخب در سال 1394: شرکت فولاد سیرجان ایرانیان از استان کرمان با محصول تولیدی کنسانتره آهن، شرکت روکش آریا پویا از استان گیلان با محصول تولیدی تخته فیبر خام اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه.

واحدهای صنعتی منتخب در سال 1394: شرکت کابل باختر از استان کرمانشاه با محصول تولیدی سیم و کابل، گروه صنعتی شایان برق از استان مرکزی با محصول تولیدی چراغ روشنایی LAD ، شرکت تولیدی صنعتی ممتاز سهند از استان تهران با محصول تولیدی انواع قطعات پلاستیکی خانگی، شرکت شخمیران از گروه ماشین سازی استان خراسان رضوی با محصول تولیدی ماشین‌آلات کشاورزی، شرکت داروسازی امین از اصفهان با محصول تولیدی انواع داروهای انسانی، شرکت صنعتی نیرو محرکه از گروه خودرو و نیرو محرکه از استان قزوین با محصول تولیدی گیربکس انواع خودرو، تراکتور و موتورسیکلت.

واحدهای معدنی، صنایع معدنی و مکتشف منتخب در سال 1394: شرکت معدن اسمالون 1 از گروه بهره‌بردار نمونه معادن روباز از استان یزد با ماده معدنی سنگ آهن مگنتیتی، شرکت پروده از گروه بهره‌بردار نمونه معادن زیرزمینی از استان خراسان جنوبی با ماده معدنی زغال سنگ، شرکت شیشه ونوس از گروه صنایع معدنی از استان تهران با ماده معدنی شیشه‌های عایق ساختمانی، شرکت کاشی تبریز از گروه صنایع معدنی از استان آذربایجان شرقی با ماده معدنی کاشی و سرامیک، شرکت کیمیا معادن سپاهان به عنوان مکتشف نمونه از استان کردستان با ماده معدنی سنگ آهن.

شهرک صنعتی منتخب در سال 1394: شهرک صنعتی تبریز 2 از استان آذربایجان شرقی.

ماهنامه بسپار این موفقیت را به مجموعه ممتاز سهند و ناصر سلطانی تبریک گفته و آرزوی توفیق روزافزون برای این واحد صنعتی دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا