اخبار

شرکت سنیک (زیرمجموعه شرکت سنی پلاستیک) شیرآلات تولیدی خود را به بازار عرضه کرد

بسپار می نویسد، شرکت سنیک تولید کننده شیرآلات، به طور آزمایشی پخش شیرآلات خود را در بازار آغاز نموده است . این شرکت که به ادعای مدیران آن از لحاظ کیفیت و قیمت محصولات بی رقیب خواهد بود از همین ابتدا قصد دارد که محصولات خود را باعلامت استاندارد ملی ایران به بازار عرضه کند. از آنجا که کسب کیفیتی که با استانداردهای ملی هماهنگ باشد در این زمینه سالها طول می کشد , این اقدام شرکت سنیک نشان از همت مدیران آن برای ورود قوی به بازار شیرآلات از همین ابتدا دارد.
مهندس هومن غریبی مدیرعامل شرکت که مدیریت شرکت مادر سَنی پلاستیک را نیز بر عهده دارد معتقد است که با تکیه بر مدیریت علمی , تجربه و نیروهای متخصص , این شرکت به زودی جای خود را در بازار پررقابت شیرآلات باز خواهد کرد. آقای غریبی که به غیر از مدراک دانشگاهی مرتبط , به پشتیبانیِ مدارک علمی و مدیریتی متعددی که از ارگانهای معتبر بین المللی دریافت کرده است با اطمینان از پیش بینی خود دفاع می کند, معتقد است علیرغم مشکلات زیادی که سر راه شرکت سنیک قرار دارد , “این شرکت پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی خواهد کرد و در کوتاه مدت سهم بازار قابل توجهی را به دست خواهد آورد. ”
آقای دانشی مدیر بازاریابی و تبلیغات شرکت نیز در مورد این عرضه ی آزمایشی می گوید : ” نام ست اول شیرآلات این شرکت سیلک است که معنای ابریشم می دهد. از لحاظ قیمت در رنج متوسط قرار می گیرد و با توجه به کیفیت محصول که از محصولات متوسط موجود در بازار بهتر است و همچنین دیزاین کلاسیک این سِت , ما امید زیادی داریم که تقاضا به سرعت برای آن افزایش یابد . شیرآلات ما 5 سال ضمانت کامل همه ی قطعات را دارد که بی شک تاثیر بسزایی در جلب و حفظ اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان عزیز خواهد داشت . خوشبختانه با توجه به توانایی ما در تولید محصولات متنوع که در دیگر شرکتمان یعنی شرکت مادر سَنی پلاستیک آن را به اثبات رسانده ایم , گروه هدف خود را همه ی بخش های بازار قرار داده ایم . هر چند ورود به بازار هر طبقه ملزومات و مقدمات خاص خود را دارد ولی همه ی تلاش ما اینست که در فازهای مختلف تولید , بازاریابی و فروش بتوانیم به ارائه محصولاتی بپردازیم که نیازهای افراد مختلف جامعه را برآورده کند . ”
گفت و گوی مفصل ماهنامه بسپار را با هومن غریبی در شماره آذرماه بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا