اخبار

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی پلاستیک کراچی با حضور 13 شرکت ایرانی افتتاح شد

بسپار می نویسد، روز گذشته سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی پلاستیک کراچی با حضور 13 شرکت ایرانی افتتاح شد. ایران در این نمایشگاه به همت کمیسیون صادرات انجمن ملی پلیمر و پلاستیک دارای پایون اختصاصی ست و سرپرستی آن را مهندس مهدی پورقاضی بر عهده دارد.
شرکت بیوتی اسکای نماینده این نمایشگاه در ایران است.

رایزن بازرگانی ایران در پاکستان که از مدعوین افتتاحیه نمایشگاه یاد شده بود، در گفت‌وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت گفت: این نخستین بار است که شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه پاکستان حضور می‌یابند و در کنار رقبای دیگر محصولات خود را عرضه می‌کنند.

وی با اشاره به استقبال خوب از نمایشگاه پاکستان خاطرنشان کرد: ساختار بازار پاکستان وارداتی است و بازار صنایع پلاستیک آن به عنوان یکی از بازارهای هدف می تواند باشد. از نظر وی عراق، افغانستان و ارمنستان در اولویت های بعدی قرار دارند.

رایزن بازرگانی ایران در پاکستان با بیان اینکه چین و عربستان مهمترین رقبای ایران در بازار پاکستان هستند، تاکید کرد: با توجه به مزیت رقابتی ایران در صنعت پلاستیک و ضعف پاکستان در این صنعت، پاکستان یکی از مهمترین بازارهای هدف به شمار می‌رود که باید در مورد آن به طور دقیق و هدفمند برنامه‌ریزی کرد.

هیات ایرانی را در این سفر مهندس چنگیز حزین مشاور دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و مهندس محتشمی پور رییس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی همراهی می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا