اخبار

سال مالی قابل قبول برای نسل آینده ماشین‌‎های بازیافت NGR

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، میزان تقاضای دستگاه‌های بازیافت پلاستیک شرکت NGRدر نیمه اول سال مالی گذشته در حد خوب ارزیابی شد. در نیمه دوم این سال، به دلیل تاخیر در تصمیم‌گیری‌های سرمایه گذاری میزان تقاضا با رکود همراه بود. اگرچه شرایط بازار نامساعد ارزیابی شد، اما حجم فروش مطابق با برنامه‌های تعیین شده توسط شرکت پیش رفت. همچنین، تعداد کل سامانه‌های در حال کار در سطح جهان به بیش از 800 واحد رسید.
بنیان دستگاه‌های سری P:REACT بر اساس فرایند نوین بهبودیافته PET، بسپارش حالت مایع (LSP)، بنا نهاده شده است. اولین دستگاه در یک کارخانه تولید لیف PET با موفقیت نصب گردید. اخیرا، دو دستگاه دیگر نیز برای بازیافت موکت و ورقه‌های PET در ایالات متحده سفارش داده شده‌اند. مدیر ارشد فناوری شرکت NGR اظهار می‌دارد: “این موفقیت بطور مستقیم به تلاش بی‌وقفه ما در ردیابی نیازهای صنعت بازیافت پلاستیک برمی‌گردد و نشان‌دهنده خلاقیت بکار رفته در این شرکت می‌باشد”.
این شرکت با شعار “پلاستیک برای نسل آینده” تلاش دارد تا از پلاستیک‌ها تا حد ممکن در چرخه مواد استفاده نماید. همچنین، در زمینه مواد مورد استفاده در مهندسی پزشکی طرح توسعه و پیشرفت در این شرکت بطور فعال ادامه دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا