اخبار

زیار در ماهشهر به تاثیر صنایع تکمیلی در کاهش خام فروشی تاکید کرد

خبرنگار بسپار از ماهشهر می نویسد، رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی گفت: توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی منجر به کاهش خام فروشی شده و ارزش افزوده بالایی را به همراه دارد. محمد زیار در دومین همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی در استان خوزستان اظهار کرد: این همایش با هدف تدوین استراتژی توسعه صنایع تکمیلی با هدف جلوگیری از خام فروشی برگزار می شود و به معرفی فرصت های کسب و کار می پردازد.
رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی افزود: افزایش همگرایی و معرفی زیرساخت ها و راهکارهای توسعه لجستیک به عنوان هدف های اصلی در این همایش مورد توجه قرار دارد و تسهیل در جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی مورد تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: افزایش مشارکت بخش های غیر دولتی و معرفی قابلیت های صنایع تکمیلی پتروشیمی در استان خوزستان برای سرمایه گذاران خارجی از برنامه های اصلی این همایش دو روزه است که امیدواریم منجر به جذب سرمایه های علاقه مندان توسعه صنایع تکمیلی در استان خوزستان شود.

زیار گفت: سرمایه گذارانی از کشورهای کره جنوبی، ترکیه، اوکراین و افغانستان در این همایش حضور دارند که امید است صنایع تکمیلی پتروشیمی با حضور سرمایه گذاران بین المللی مسیر رشد و توسعه خود را با شتاب بیشتری بپیماید.

رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی ادامه داد: مشوق های زیادی برای حضور سرمایه گذاران در بخش های گوناگون صنایع تکمیلی پتروشیمی وجود دارد و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تمام سرمایه گذاران حمایت خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا