اخبار

روند ثبت نام مشتریان محصولات پتروشیمی در بورس کالا تغییر کرد

خبرگزاری فارس به نقل از بورس کالا اعلام کرد: از 15 آبان ماه سال جاری فقط مشتریانی مجاز به خرید محصولات پتروشیمی از بورس کالا هستند که نام آنها در سایت بهین یاب وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده باشند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس؛ بر اساس جلسه‌ای که 2 آبان ماه در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور قائم مقام وزیر به منظور رفع مشکلات شیوه معاملات محصولات پتروشیمی برگزار شد،از 15 آبان ماه سال جاری فقط مشتریانی مجاز به خرید محصولات پتروشیمی از بورس کالا هستند که نام آنها در سایت بهین یاب وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده باشد.
همچنین؛ کارگزاران باید موضوع را به کلیه مشتریان اطلاع داده تا مشتریان واجد شرایط بتوانند از فرصت باقیمانده جهت ثبت نام در سایت استفاده کنند.
بر اساس تصمیمات این جلسه؛ تنها اشخاص حقوقی امکان خرید از بورس را داشته و لذا اشخاص حقیقی ثبت نام شده در سایت به شرط رعایت وضعیت حقوقی، همانند گذشته امکان خرید خواهند داشت.
پس از 15 آبان ماه ورود اطلاعات و اصلاح آن به غیر از سایت بهین یاب امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین اطلاعات قبلی در سیستم ثبت سفارش الکترونیک بورس کالا کان لم یکن (کنسل) تلقی شده و نامه جدیدی نیز پذیرفته نخواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا