اخبار

رنگ الوان هم 30 کانکس به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب اهدا کرد

بسپار / ایران پلیمر می نویسد: شرکت الوان در چهار چوب مسئولیت های اجتماعی خویش 30 عدد کانکس به مردم حادثه دیده شهرستان سرپل .ذهاب و روستاهای اطراف آن اهدا کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت الوان با تصویب مدیریت عامل و هیأت مدیره این شرکت و نیز همیاری کلیه پرسنل خیر این شرکت سفارش 30 عدد کانکس جهت اهدا به هموطنان عزیز مناطق زلزله زده داده شد. همچنین در ساخت این کانکس ها تلاش گردید که کیفیت عالی ساخت مورد توجه جدی قرار گیرد. از این جهت مواردی همچون درب کانکس ها که معمولا کیفیت مناسبی ندارند به طور جدا گانه با محصولات upvc  سفارش داده شد. عایق بندی مناسب، استفاده از تیر آهن در پایه کانکس ها و استفاده از ضد زنگ در بدنه از موارد دیگری بود که در ساخت این کانکس ها با نظرات کارشناسان شرکت الوان انجام پذیرفت.
در مرحله نخست کاروان اهدایی کانکس ها شامل 17 کانکس و یک حمام 4 چشمه روز جمعه به شهرستان سرپل ذهاب رسید و با همکاری دکتر فرهاد تجری، نماینده مردم این شهر، افرادی که در اولویت قرار داشتند شناسایی و کانکس ها به آنان در حضور نمایندگان الوان اهدا گردید.

 

بسپار به نوبه ی خود از این شرکت و سایرین که در این مدت در راستای مسوولیت های اجتماعی خود قدم های موثری برداشتند، قدردانی می کند.  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا