اخبار

دانشگاه امیرکبیر ایده بازار لوازم آرایشی برگزار می کند

بسپار می نویسد، اولین رویداد ایده‌بازار دانشجویی در حوزه لوازم آرایشی  از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا علی علیزاده، دبیر برگزاری ایده‌بازار آرایشی و بهداشتی با اشاره به برگزاری اولین رویداد ایده بازار در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی گفت: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل به سرمایه‌گذاری در این زمینه دارند؛ از این رو ایده‌های مناسبی که از سوی دانشجویان ارائه می‌شود، مورد حمایت سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به روند برگزاری این رویداد، خاطرنشان کرد: برای این منظور سوالی را تحت عنوان «چگونه می‌توان کسب و کار سودآور و پایدار در حوزه آرایشی  و بهداشتی ارائه دهیم» را ارائه کردیم.

علیزاده توضیح داد: ایده‌های ارسالی می‌تواند در حوزه‌های بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، فرمولاسیون و فرمول‌های جدید و یا مهندسی معکوس شده برای لوازم بهداشتی و آرایشی و برندینگ و مارکتینگ باشد.

وی اضافه کرد: دانشجویان رشته‌های شیمی محض و کاربردی، صنایع و یا مدیریت می‌توانند در این ایده بازار ایده‌های خود را عرضه کنند.

دبیر برگزاری ایده بازار آرایشی و بهداشتی خاطرنشان کرد: از میان طرح‌های ارسال 8 طرح انتخاب و در روز برگزاری ایده بازار در حضور سرمایه‌گذاران ارائه خواهد شد.

وی زمان برگزاری این رویداد را هفته اول بهمن ماه ذکر کرد و ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را تا پایان آبان ماه به این رویداد ارسال کنند.

به گفته دبیر برگزاری این رویداد، اولین رویداد ایده بازار لوازم آرایشی و بهداشتی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا