اخبار

جشنواره کارآفرینان برتر مهندسی پلیمر و شیمی با حضور چهره های شاخص دولت اصلاحات

شب گذشته، هتل پارسیان اوین میزبان جمعی از دست در کاران بخش های خصوصی و دولتی علوم و صنایع پلیمر و شیمی بود، در این مراسم که با حضور افتخاری محسن خلیلی عراقی از کنفدراسیون صنعت، بیژن زنگنه، وزیر سابق نفت و بسیاری از مدیران پیشین و برخی از مدیران حال حاضر صنایع پتروشیمی و نفت، مدیران صنایع تکمیلی، اساتید دانشگاه و دکتر موالی زاده، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت کار، تعاون و رفاه همراه بود، لوح تقدیر و جایزه هیات داوران جشنواره در بخش “استاد کارآفرین” به آقای دکتر باقری از دانشگاه صنعتی شریف و “صنعت مرد کارآفرین” به آقای امیرحسین بحرینی، مدیریت شرکت کیمیاگران امروز اهدا شد.
از خدمات کارآفرین پیشکسوت صنعت پتروشیمی، آقای ربانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی باختر، کارآفرین پیشکسوت صنعت نفت، بهمن سروشی و آقای دکتر ظهیری نژاد از شرکت فراسان قدردانی به عمل آمد.
دبیر هیات داوران جشنواره، آقای دکتر عباسیان در معرفی واحدهای برگزیده شده، اعلام کرد که این هیات هیچیک از نامزدهای بخش “دانشجوی کارآفرین” را برای این دوره حایز شرایط تشخیص نداده است. در این مراسم به صورت ویژه از بیژن نامدار زنگنه به دلیل بیش از 20 سال سابقه وزارت قدردانی به عمل آمد و از وی به عنوان هوشمندترین وزیر کابینه در سال های اخیر نام برده شد.
دکتر معظمی، دبیر انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی که در صنعت پتروشیمی کشور مردی شناخته شده است، در ابتدای جلسه با بیانی شجاعانه از عملکرد دولت جدید در بی اعتبار کردن تجربیات و دستاوردهای مدیران تصمیم ساز پیشین کشور، انتقاد کرد.
این مراسم با صرف شام پایان یافت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا