اخبار

توزیع کارت ورود و کارت پارکینگ نمایشگاه ایران پلاست از روز یکشنبه 23 شهریور ماه آغاز می شود

بسپار به نقل از ستاد نمایشگاه به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم در نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می رساند: کارت ورود به نمایشگاه و کارت پارکینگ شرکتهایی که اسامی آنها به تفکیک سالنها در سایت این نمایشگاه اعلام شده است از روز یکشنبه مورخ 23/ 6/ 93 ساعت 9 صبح تا روز سه شنبه 25/ 6/93 ساعت 16 در محل ستاد اجراایی نمایشگاه واقع در سالن 35 توزیع خواهد شد، لذا نمایندگان شرکتها می توانند با همراه داشتن معرفی نامه رسمی و ارائه رسید کارتهای مذکور را دریافت نمایند.
در ضمن شرکتهایی که علاقمند به دریافت کارتها از طریق پیک (با هزینه خود) هستند می توانند با ارسال نامه به شماره 88059835 درخواست خود را اعلام نمایند. بدیهی است در این صورت نیز ارائه رسید به پیک الزامی است و رسید شرکتها توسط پیک تحویل ستاد اجرایی می شود .
در پایان از کلیه مشارکت کنندگانی که نام آنها در لیست های ذیل درج نشده است تقاضا می شود برای دریافت کارت فعلا به ستاد اجرایی مراجعه نکنند بلکه حداکثر تا پایان همین هفته 21/6/93با مراجعه به وبگاه رسمی نمایشگاه و ورود به سیستم ثبت نام، از طریق کد کاربری و رمز عبور فرمهای کارت ورود و پارکینگ را تکمیل نمایند . در غیر این صورت ستاد اجرایی در زمینه تحویل به موقع کارت های مذکور به این دسته از مشارکت کننگان مسئولیتی نمی پذیرد .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا