اخبار

تشکیل مجمع ملی تشکل‌های صنعت پلاستیک کلید خورد

بسپار می نویسد، در حاشیه برگزاری نمایشگاه هشتم ایران پلاست که فردا آخرین روز خود را پشت سر خواهد گذاشت، نشست نمایندگان تشکل‌های فعال در صنعت پلاستیک برای به شور گذاشتن و بررسی مفاد مرام‌نامه مجمع ملی تشکل‌های صنعت پلاستیک برگزار شد.
در این نشست مشترک؛ به نقل از سایت رسمی نمایشگاه ایران پلاست، نمایندگان 18 تشکل به منظور بررسی مرام‌نامه این مجمع حضور داشتند.
روح‌الله ایزدخواه مشاور اتحادیه سراسری تعاونی‌های تامین نیاز صنعت پلاستیک دبیری جلسه را عهده‌دار بود.
بعد از قرائت متن مرام‌نامه توسط دبیر جلسه؛ تقریبا همه با مفاد مرام‌نامه موافق بوده و در نهایت این مرام‌نامه به امضای 18 نفر از حاضران در جلسه رسید.
نصرالله رضازاده رییس اتحادیه سراسری تعاونی‌های صنایع پلاستیک کشور در این نشست تشکیل این مجمع را بسیار مثبت و سازنده ارزیابی کرد و گفت: همه تشکل‌ها نیاز هست که در یک نهاد همدیگر را ببینند و به اجماع برسند. نمایشگاه ایران پلاست بهترین زمان برای برگزاری این نشست تشخیص داده شد.
به گفته رضازاده این اتحادیه کار مواد و سیاست‌گذاری‌های مواد را پیگیر خواهد کرد و تشکیل این مجمع برای رسیدن به تعامل بسیار پسندیده است. ضمن اینکه تشکیل این مجمع ملی کمک می‌کند در راستای پیگیری مطالبات تناقضی در سخنان تشکل‌ها وجود نداشته باشد. به همین دلیل نیاز به منظور رسیدن به اجماع نیاز به تشکیل این مجمع احساس می‌شود. اتحادیه تعاونی سراسری در کارگروه تخصصی مواد پتروشیمی که در وزارت صنعت معدن تجارت شکل گرفته نماینده داشته باشد و پیگیر مباحث و مسایل که مرتبط با صنایع تکمیلی و پایین دستی در این کارگروه هستیم.
سیدجواد میرحیدری هم بر لزوم حضور تمام تشکل‌های فعال در صنعت پلاستیک در این مجمع تاکید کرد . او گفت: تمام تشکل‌ها باید دور هم جمع شده و با رسیدن به یک اجماع واحد در سایه این مجمع ملی؛ بتوانند با قدرت بیشتری برای حل مشکلات اقدام کنند. به عبارت دیگر حل مشکلات صنعت پلاستیک در سایه اجماع تمام تشکل‌ها امکان‌پذیر است.
6 اتحادیه 8 انجمن 12 تعاونی تامین نیاز و 2 خوشه از صنعت پلاستیک به این نشست دعوت شده بودند که 18 نفر از رییسان هیات مدیره‌های مربوط به تشکل‌های فعال در صنعت پلاستیک در این نشست حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا