اخبار

تخلیه انبار مواد پلاستیکی: کلاهبردار فراری را شناسایی کنید+عکس

پلیس از شهروندان درخواست کرد که فردی را که با تخلیه انبار نگهداری مواد اولیه پلاستیکی از تُجار کلاهبرداری کرده‌ است را شناسایی کنند.

به گزارش فارس، در مورخه 21 مرداد 94 چند تن از تجار که در زمینه واردات مواد اولیه پلاستیکی به کشور فعالیت دارند با حضور در کلانتری 170 کهریزک به مأموران اعلام داشتند که اموال آنها شامل دهها تن مواد اولیه مورد استفاده در تولید انواع پلاستیک به سرقت رفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کلاهبرداری و به دستور رئیس شعبه 101 دادگاه کهریزک، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباختگان پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود عنوان داشتند: از حدود دو یا سه سال پیش نسبت به انبار و نگهداری مواد پلاستیکی خریداری شده خود در انباری واقع در منطقه شورآباد به مدیریت شخصی بنام مهرداد . ر ( متولد 1364 ) اقدام می کردیم. این روال برای چندین سال ادامه داشت و طی این مدت ما نیز به این شخص اعتماد کامل پیدا کرده بودیم تا اینکه چندی پیش و در زمان مراجعه تعدادی از مشتریان به انبار جهت ارائه حواله و تحویل بار، متوجه شدیم که ایشان نسبت به تخلیه کامل انبار اقدام نموده و خود وی نیز از این محل متواری شده است.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که انبار مورد نظر در منطقه شورآباد مکانی استیجاری است که طی این چند سال در اختیار مهرداد . ر قرار داشته و این شخص علاوه بر شکات پرونده نسبت به کلاهبرداری به این شیوه و شگرد از تعداد دیگری از تجار و کسبه تهران اقدام نموده است.

در ادامه تحقیقات، کاراگاهان با شناسایی محل سکونت مهرداد . ر در محدوده میدان قزوین به این محل مراجعه کرده و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که مهرداد همزمان با تخلیه انبار، از محل سکونتش متواری شده است.

با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که بیش از 20 تن از اموال سرقت شده توسط متهم به استان آذربایجان شرقی منتقل شده و در آنجا به فروش رسیده که برابر هماهنگی های لازم به دستگاه قضایی و اخذ نیابت، کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی به این استان مراجعه کرده و نسبت به شناسایی و توقیف اموال اقدام کردند.

همزمان با انجام اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم پرونده، دهها چک بلامحل صادره از سوی متهم توسط تعداد دیگری از شکات و مالباختگان به کارآگاهان ارائه شد؛ این تعداد از مالباختگان در خصوص چک های بلامحل تحویلی از مهرداد . ر به کارآگاهان عنوان داشتند که در زمان مراجعه به انبار متوجه شدیم که بار ما در انبار نیست که در ادامه مدیریت انبار ( متهم ) اقدام به ارائه چک نمود تا مانع از شکایت ما شو د اما زمانی که به شعبات بانکی مراجعه کردیم، متوجه شدیم که چک ها بلامحل هستند.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری متهم، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر بدست آمده از متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است.

لذا از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه یا محل های تردد این شخص در اختیار دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های 73948275 و 73948265 در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا