اخبار

تالار گفت و گوی اتاق تهران آماده پاسخگویی به فعالان بخش خصوصی

بسپار می نویسد، تالار گفت و گوی اتاق تهران برای ارتباط اعضا اتاق تهران با منتخبانشان در هیات نمایندگان اتاق راه اندازی شد.
تالار گفت و گوی اتاق تهران برای ارتباط اعضا اتاق تهران با منتخبانشان در هیات نمایندگان اتاق راه اندازی شد. تالاری که از خدمات جدید سایت اتاق تهران محسوب می شود و به منظور ارتباط بیشتر و تخصصی اعضا هیات نمایندگان اتاق تهران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی فعال شده است.

در این تالار گفت و گو تمامی 60 عضو هیات نمایندگان صفحه ای اختصاصی در اختیار دارند و افرادی که تمایل به ارتباط با هریک از اعضا را داشته باشند، می توانند از طریق ثبت پیام در سایت، سوالات و نظراتشان را مطرح کنند و منتظر پاسخ های اعضا هیات نمایندگان باشند. در صورتی که سوال کننده علاقه ای به انتشار کامنتش نداشته باشد می تواند با نوشتن کلمه «خصوصی» درخواست کند که پاسخ سوال به صورت مشخص تنها برای او ارسال شود. در غیراینصورت سوال و پاسخ عضو هیات نمایندگان اتاق به صورت عمومی منتشر می شود. هدف از راه اندازی این خدمت در سایت اتاق تهران، ایجاد ارتباطی دو سویه میان صاحبان کارت بازرگانی و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران است.

همچنین در این بخش سابقه ای کوتاهی از هریک از اعضا هیات نمایندگان منتشر شده است و آدرس ایمیل و محل کار و تلفن افراد برای ارتباط بیشتر منتشر شده است. از طریق این تالار صاحبان کارت‌های بازرگاني می ‌توانند ديدگاه‌های خود را به صورت مستقيم به اطلاع اعضای هيات نمايندگان اتاق تهران برسانند و برنامه های اعضا را پیگیری کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا