اخبار

برگزاری ایران پلاست با این کیفیت از بی اثر ماندن تحریم ها خبر می دهد

عضو هئیت مدیره شرکت نکوساز گیتی گفت:‌ برگزاری ایران پلاست با حضور این تعداد شرکت خارجی و با این کیفیت نشان دهنده بی تاثیری تحریم ها علیه ایران و درامان ماندن بازار پلاستیک ایران از اثرات بحران اقتصادی جهان است.
بسپار به نقل از ستاد خبری ایران پلاست اعلام کرد، آرمین اکبری، مدیر فروش و عضو هیات مدیره شرکت نکوساز گیتی، در گفتگو با ستادخبری نمایشگاه ایران پلاست 2010با بیان این موضوع گفت: بحران اقتصادی جهانی اگر چه تاثیرات منفی زیادی بر اقتصاد و صنعت پلاستیک جهان داشته است اما شرکت های قدرتمند در ایران توانسته اند این تهدید رابه فرصت تبدیل کنند و به راه خود ادامه دهند.
وی افزود: حضور پررونق شرکت های خارجی و افزایش حجم مشارکت خارجی ها و شرکت های ایرانی نشان دهنده ویژگی منحصر به فرد بازار و صنعت پلاستیک ایران و امتیازهای آن است. عضو هئیت مدیره شرکت نکوساز گیتی با اشاره به تحریم های جهانی خاطرنشان کرد شرکت های ایرانی توانسته اند با شیوه های ابتکاری خود، اثر تحریم ها را خنثی کنند و برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با این کیفیت نشان دهنده همین موضوع است .
وی همچنین نقش ایران پلاست را در حل مشکلات ناشی از تحریم پررنگ ارزیابی کرد و افزود:ایران پلاست با دعوت از نمایندگان کشورهای اروپایی و نشان دادن واقعیت های کشور وصنعت پلاستیک ایران ، بسیاری از نگرانی های آنان را که به وسیله رسانه ها غربی ایجاد شده برطرف می کند تا تاثیر تحریم به حداقل ممکن برسد.
اکبری همچنین با اشاره به دو ساله برگزار شدن ایران پلاست به ارزیابی این موضوع پرداخت و گفت: دوسالانه شدن ایران پلاست فرصت بازاریابی خوب را از شرکت ها می گیرد چرا که ایران پلاست به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای پلاستیک منطقه حجم زیادی از قراردادهای سالانه را پوشش میدهد. اما از نگاه دیگر دوسالانه شدن ایران پلاست می تواند فرصتی به برگزارکنندگان دهد که در اطلاع رسانی موفق ترعمل کنند و برای شرکت ها این امکان را فراهم می کند که با طرح های نوین و جدید تر به ایران پلاست بیایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا