اخبار

بایر با نام و هویت جدید

بسپار می نویسد، همانطور که پیشتر اطلاع رسانی شد، از سپتامبر 2015، شرکت بایر متریال ساینس (Bayer Material Science) به صورت یک شرکت مستقل و با نام جدید کووسترو (Covestro) فعالیت خود را ادامه خواهد داد.Covestro به عنوان شرکتی پیشرو در تولید پلیمرهای ارزشمند، همچنان به ارائه راهکارهای خلاقانه در صنایع کلیدی از جمله صنایع حمل ونقل، ساختمان، الکترونیک، مبلمان، تجهیزات ورزشی و نساجی پایبند خواهد بود.

همزمان از چشم انداز جدید شرکتCovestro نیز رونمایی شد: تبدیل جهان به مکانی درخشان‌تر.
اولین بار در سپتامبر 2014 شرکت بایر (Bayer AG) در طی بیانیه ای اعلام کرد که قصد دارد تمرکز خود را بیشتر در دو بخش کشاورزی و دارویی که مستقیما با زندگی انسانها در ارتباط است معطوف کرده و بدین ترتیب سهام بخش مواد شیمیایی خود – Bayer Material Science – را طی مدت زمان مشخص و به عنوان یک شرکت مستقل در بورس اوراق بهادار عرضه کند.
این فرآیند شرکت Covestro را قادر می سازد تا به عنوان سومین شرکت بزرگ شیمیایی آلمان و با فروش 12 میلیارد یورو، نقاط قوت خود در عرصه رقابت جهانی را به طور موثر و با سرعت بیشتر گسترش داده و جایگاه خود را به عنوان صرفا تولید کننده محصولات پلیمری، بیش از پیش مستحکم سازد.
پاتریک توماس مدیر عامل شرکت Covestro در این رابطه افزود: “این تغییر امکان رقابت بهتر با شرکت های همتا که بسیاری از آنان برای مدت مدیدی بعنوان شرکت های صرفا شیمیایی فعالیت می کرده اند را برای Covestro فراهم خواهد نمود. همچنین با توجه به دسترسی مستقیم این شرکت به بازار سرمایه، برخورداری از آزادی عمل بیشتر جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و بهره گیری از فرصت های مناسب رشد و پیشبرد صنایع مرتبط برای Covestro میسر خواهد شد.

وی همچنین در خصوص تغییر آرم و لوگوی جدید Covestro بیان کرد:
“لوگوی جدید و رنگارنگ ما بیانگر دیدگاه و اعتقادات ماست. دایره ای که محیط لوگوی ما را احاطه نموده، بازگو کننده این حقیقت است که این شرکت گذشته پر افتخار خود را به همراه دارد و در واقع نماد نوآوری مستمر و بدون وقفه می باشد. رنگهای رنگین کمانی دراین لوگو نشانه ای از یک شرکت پویا، مشتاق و امیدوار است که تلاش می کند دنیا را به مکانی بهتر و درخشان تر برای زیستن تبدیل کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا