اخبار

ایران پلاست: یک بام و چند هوا …

بسپار می نویسد، روز پنجشنبه نمایندگان تشکل ها به دیدار عباس شعری مقدم، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معاون وزیر نفت به عنوان دارنده مجوز برگزاری نمایشگاه رفتند و چنانکه (با توجه به خصوصیات اخلاقی و حرفه ای مثبت وی) انتظار می رفت دست پر بازگشتند. آقای شاکری، یکی از نمایندگان تشکل ها پس از این جلسه به رسانه ها گفت: جلسه نمايندگان تشكل ها با آقاي شعري مقدم بسيار مفيد بود و ايشان به شدت از تشكل ها حمايت و اذعان کردند فروردين ماه اصلا خوبی برای برگزاری نمایشگاه نيست وحتما زمان را تغيير خواهند داد. همچنین شعری مقدم با ایجاد شوراي سياست گذاري موافقت كرد. همچنین وی از واگذاری نمایشگاه های دوره یازدهم و دوازدهم یعنی سال 95 و سال 97 به تشكل ها خبر داد.
شاکری همچنین افزود: نمايندگان تشكل ها تاكيد بر برگزاري در مهرماه نمودند و تاريخ هاي تير ماه و آذر ماه را نيز پيشنهاد دادند. در ضمن اقاي شعري مقدم به صورت شفاهي از نظام نامه ايران پلاست حمايت كردند و قرارشد آن را به تصويب برسانند.

با این حال ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست عصر روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به مکاتبه با شرکت سهامی نمایشگاه ها و تاکید مجدد این مجموعه بر برگزاری نمایشگاه در تاریخ 25 تا 29 فروردین لذا از نظر ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست این تاریخ زمان قطعی برگزاری نمایشگاه است.
و بر همین اساس به اطلاع علاقه مندان به ثبت نام در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می رساند که پیش ثبت نام این دوره نمایشگاه از ساعت 11 صبح روز یکشنبه اول شهریور 1394 آغاز می شود و علاقه مندان به ثبت نام در این دوره نمایشگاه تا ساعت 24 روز 15 شهریور فرصت دارند نسبت به پیش ثبت نام و تکمیل مدارک لازم اقدام نمایند.

درباره جزئیات پیش ثبت نام در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

حال مشخص نیست که آیا مشارکت کنندگان در نمایشگاه باید فردا در مسابقه ی ثبت نام در نمایشگاه دهم شرکت کنند یا منتظر اجرای وعده های معاون وزیر باشند؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا