اخبار

ایران و حفظ جایگاه دومین تولید کننده محصولات پتروشیمی در خاورمیانه

بسپار می نویسد، مدیر برنامه ریزی شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس گفت: بر اساس آخرین رتبه بندی موسسه بین المللی ICIS همچنان عنوان دومین شرکت برتر پتروشیمی خاورمیانه را در اختیار داریم.

رسول اشرف زاده در گفتگو با شانا، اظهار کرد: بر اساس آخرین رتبه بندی موسسه بین المللی ICIS شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس توانست با ٩ پله صعود نسبت به پارسال در ارزیابی سال ٢٠١۴ این موسسه در رتبه ۴۴ برترین شرکتهای پتروشیمی جهان قرار گیرد.

وی افزود: در ارزیابی این موسسه، هلدینگ خلیج فارس همچنان عنوان دومین شرکت برتر پتروشیمی خاورمیانه را در اختیار دارد.

به گزارش شانا، عادل نژادسلیم، مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس در نامه ای خطاب به عباس شعری مقدم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی این موفقیت ارزشمند را به وی و همه کارکنان صنعت پتروشیمی تبریک گفت.

در بخشی از نامه وی خطاب به مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر این نکته تاکید شده که ” امید است با تلاش و کوشش همیشگی همکاران، همزمان با حفظ این دستاورد مهم فصل نوینی برای آینده رو به رشد و موفقیت روزافزون صنعت پتروشیمی ایران در جهان رقم زده شود.

در ارزیابی موسسه (INDEPENDENT CHEMICAL INFORMATION SERVICES) میزان فروش، افزایش سود و افزایش سرمایه به عنوان ملاکهای اصلی گزینش این شرکت بزرگ ایرانی در میان یکصد شرکت برتر صنعت پتروشیمی جهان اعلام شده است.

هلدینگ خلیج فارس در سال ٢٠١۴ به رقم فروش ٩٩۵۶ میلیون دلار رسید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا