اخبار

استفاده از پلی‌آمید شرکت DSM به منظور کاربرد در درگاه USB Type-C

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت DSM محصولات جدید خود تحت عنوان Stanyl و Stanyl ForTii از جنس پلی‌آمید را برای نسل آینده درگاه‌های USB Type-C روانه بازار نمود.
قالب اصلی USB از دو اتصال‌دهنده تشکیل شده است: Type-A که به کامپیوتر متصل می‌شود، و Type-B که به پیرامون متصل می‌گردد. درگاه‌های USB Type-C برای دو انتها از طراحی مشابهی از اتصال‌دهنده‌ها استفاده می‌کند. همچنین این USB بطور کامل متقارن بوده و مشکل اتصال از جهت مناسب به USB Type-A را مرتفع می‌سازد.
محصولات Stanyl (پلی‌آمید 46) و Stanyl ForTii (پلی‌آمید T4) از شاخص ردیابی مقایسه‌ای (CTI) بالای V400، که معیاری برای نشان دادن قابلیت عایق بودن الکتریکی می‌باشد، برخوردارند. سامانه مقاوم در برابر شعله از معیار UL 94 V-0 برخوردار است و حاوی هالوژن نیز نمی‌باشد.
شرکت DSM ادعا می‌کند از خاصیت فرایندپذیری محصولا Stanyl می‌توان برای ساخت دیواره‌هایی با ضخامت mm 12/0 با خواص مکانیکی مورد نیاز استفاده کرد. این فرایند از استحکام بیرون آمدن (Pull-out strength) -نیروی لازم برای بیرون کشیدن اتصال فلزی از داخل غلاف- مورد نیاز را فراهم می‌آورد. همچنین این محصولات آزمون دوام که شامل بستن و باز کردن پریز و دوشاخه بیش از 10000 بار می شود را بخوبی پشت سر گذاشته‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا