اخبار

از ایران پلاست: اگر دولت حمایت نکند، تولیدکنندگان باید جای خود را به فروشندگان چین و ترکیه بدهند

شرکت البرز پلیمر سپاهان با مدیریت آقای فشارکی، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید، مشاوره، بازرگانی و فروش تجهیزات صنعت پلیمر در سال 1390 ثبت گردید. این شرکت با هدف ارایه نسل جدید ماشین¬آلات تولید نوار آبیاری و پی وی سی و همچنین تقویت بخش صادرات ماشین¬آلات به کشورهای همسایه در نمایشگاه حضور یافته است.
آقای فشارکی در گفت و گو با مجله بسپار، ناشر رسمی خبرنامه نمایشگاه ایران پلاست اظهار کرد: ما در این نمایشگاه نسل جدید ماشین¬آلات تولید لوله های پی وی سی را که از مزایایی چون قدرت و سرعت بالاتر و کاهش مصرف انرژی برخوردار است، عرضه کرده ایم. ایشان در خصوص نمایشگاه ایران پلاست افزود: این نمایشگاه از نظر شرایط جغرافیایی نسبت به نمایشگاه¬های مشابه که در آسیا و اروپا برگزار می¬شود، موقعیت بهتری برای بازدیدکنندگان دارد، ولی از نظر امکانات و مشارکت¬کنندگان دارای شرایط بسیار متفاوتی است، چراکه در آن نمایشگاه ها بحث تکنولوژی ماشین¬آلات و بازدیدکنندگان که اکثرا تخصصی از نمایشگاه بازدید می¬کنند با ایران پلاست بسیار متفاوت است.
وی افزود: اگر حمایت دولت و مسوولان صورت نگیرد، با روندی که وجود دارد، یکسری از تولیدکنندگان باید جای خود را به فروشندگان چینی و ترکیه¬ای بدهند!
شرکت البرز پلیمر سپاهان در غرفه 16 سالن 7 مقدم بازدیدکنندگان را گرامی می¬دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا