اخبار

اتاق مشترک ایران و ارمنستان منتشر کرد: ارمنستان را بهتر بشناسیم

بسپار می نویسد، کتاب «ارمنستان را بهتر بشناسیم» توسط اتاق مشترک ایران و ارمنستان تهیه و با همکاری اتاق تهران چاپ و منتشر شد تا در اختیار فعالان اقتصادی علاقمند به کار در این حوزه قرار بگیرد؛ کتابی 224 صفحه‌ای و دوزبانه که به طور کامل کشور ارمنستان و ظرفیت‌های اقتصادی آن را به فعالان اقتصادی ایرانی معرفی می‌کند.

کتاب «ارمنستان را بهتر بشناسیم» توسط اتاق مشترک ایران و ارمنستان تهیه و با همکاری اتاق تهران چاپ و منتشر شد تا در اختیار فعالان اقتصادی علاقمند به کار در این حوزه قرار بگیرد؛ کتابی 224 صفحه‌ای و دوزبانه که به طور کامل کشور ارمنستان و ظرفیت‌های اقتصادی آن را به فعالان اقتصادی ایرانی معرفی می‌کند.

به گزارش سایت خبری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، کتاب «ارمنستان را بهتر بشناسیم» توسط رافی مرادیانس تالیف شده و نظارت بر کار علمی این پروژه برعهده اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان بوده است. این کتاب با همکاری اتاق تهران در شهریور ماه سال جاری چاپ شده و در اختیار فعالان اقتصادی قرار گرفته است.

مطالب این کتاب با بررسی خصوصیات جغرافیایی و اقلیمی کشور ارمنستان آغاز می‌شود و در ادامه ساختار و اوضاع اجتماعی، ساختار و اوضاع سیاسی، ساختار و اوضاع اقتصادی و چشم‌انداز سیاسی، اقتصادی و مالی کشور ارمنستان را بررسی می‌کند. هم‌چنین برای این که خواننده درک بهتری از شرایط اقتصادی و فعالیت در این کشور داشته باشد، محیط کسب‌وکار، خصوصیات بازار، خدمات بانکی و مالی، نحوه برخورد با سرمایه‌گذار خارجی و ساختار بازرگانی ارمنستان به او معرفی می‌شود.

تحلیل دو نهاد معتبر بین‌المللی یعنی بانک جهانی و بنیاد هرتیج در مورد اقتصاد ارمنستان نیز در این کتاب گنجانده شده است. نگاهی به نقاط ضعف و قوت و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل اقتصاد ارمنستان نیز از بخش‌های جذاب این کتاب برای فعالان اقتصادی است.

از دیگر مزایای این کتاب می‌توان به معرفی پروژه‌های سرمایه‌گذاری ارمنستان به زبان انگلیسی اشاره کرد که به طور مفصل و تشریحی منتشر شده است.

کتاب «ارمنستان را بهتر بشناسیم» توسط اتاق تهران چاپ و منتشر شده است. فعالان اقتصادی علاقمند به تجارت با کشور ارمنستان یا سرمایه‌گذارانی که تمایل دارند در این کشور همسایه سرمایه‌گذاری داشته باشند می‌توانند با تهیه این کتاب اطلاعات کاربردی و مفیدی کسب کنند. این کتاب را می‌توان از طریق اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان تهیه کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا