اخبار

اتاق تهران با همکاری دانشکده مدیریت شریف هفتمین دوره کوتاه‌مدت MBA را برگزار می کند

اتاق تهران با همکاری دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف، هفتمین دوره كاربردی كوتاه مدت MBA (یک‌ساله) را با گرایش عمومی برگزار می کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به منظور ارائه خدمات آموزشی به اعضای خود و فعالان اقتصادی، این دوره کاربردی کوتاه‌مدت را با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف، برای مدیران و کارشناسان ارشد در بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌کند. این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که مدیران بنگاه‌های اقتصادی با مفاهیم نوین مدیریتی آشنا شوند و توانایی تدوین برنامه و مدیریت برای موفقیت در فضای رقابتی را کسب کنند.

اتاق تهران تاکنون شش دوره آموزش کوتاه‌مدت MBA را برگزار کرده است که با استقبال مدیران بخش خصوصی مواجه شده و باعث تدوام برگزاری این دوره‌ها از سوی اتاق تهران شده است.

مخاطبان این دوره، مدیران و کارشناسان شرکت‌ها، سازمان‌ها و اعضای اتاق‌های بازرگانی هستند. مدت برگزاری این دوره، یک ‌سال و شامل 9 درس و هر درس به مدت 24 ساعت است. کل دوره 216 ساعت آموزشی خواهد بود که کلاس‌های آن در روزهای چهارشنبه‌ 16 تا20 و پنجشنبه‌ 8 -14 برگزار می‌شود.
این دوره کاربردی کوتاه مدت MBA از مهر‌ماه 1394 آغاز شده و پایان آن تیر ماه 1395 خواهد بود. ضمن آنکه، با توجه به ارزیابی عملکرد دانش‌پذیران در طول دوره، یکی از سه نوع گواهی‌نامه از سوی «دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف» و «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران» به دانشپذیر ارائه می‌شود.

«دارا بودن حداقل مدرك كارشناسی از دانشگاه‌های معتبر»، « دارا بودن سابقه كار مناسب» و«آشنایی با زبان انگلیسی» از شرایط پذیرش دانش‌پذیران برای حضور در این دوره است.

اعضای محترم اتاق تهران که حایز شرایط حضور در این دوره هستند، می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام و ارائه مدارک لازم در این دوره شرکت کنند.
از علاقمندان به حضور در این دوره درخواست می‌شود در اسرع وقت فرم تکمیل شده درخواست ثبت نام، رزومه کاری، اسکن آخرین مدرك تحصیلی (حداقل کارشناسی)، گواهی سابقه کاری و فایل عکس پرسنلی خود را به پست الكترونیكیembacp@gsme.sharif.ir به دانشکده مدیریت و اقتصاد ارسال کنند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با واحد آموزش اتاق تهران با شماره 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا